O nás

k-stav logo

Stavební firma K – stav vznikla v roce 1992.
Od počátku své existence se firma zaměřila na provádění staveb charakteru pozemních staveb, tzn. staveb bytových, občanských a menších průmyslových celků a to jak novostaveb, tak i rekonstrukcí.
Během svého působení firma realizovala řadu významných staveb v Olomouci a okolí, několik staveb i mimo region.
Významnou část našich realizací tvoří vlastní projekty – výstavba bytových a rodinných domů a jejich následný prodej. Od založení až po současnost se firma K-stav stavební a.s. postupně zařadila mezi významné stavební firmy v regionu Olomouckého kraje.

Šantova 01
Rezidence Šantova Olomouc (vizualizace)

V současné době firma disponuje vlastním dostatečným vybavením v oblasti dopravy, mechanizace, pažení a bednění, drobné mechanizace/ výtahy, vrátky, míchačky, kompresory, sbíječky, pily, vibrační pěchy atd./ a ostatních výrobních prostředků, které jí umožní realizovat rychle a kvalitně stavební práce jejího zaměření.

Profesionalita a komplexnost

Firma K-stav stavební a.s. je schopna na přání zákazníka zajistit komplexnost stavebního díla včetně projektové dokumentace.

Jistoty

Firma je pojištěna u Generali Česká pojišťovna a.s na riziko odpovědnosti za škodu vůči třetím osobám ve výši 20 miliónů Kč.

Dlouholetá zkušenost

Realizujeme stavby již od roku 1992. Od roku 2003 jsme akciovou společností.

K-stav stavební a.s

U panelárny 588/7
779 00
Olomouc

585 413 874